„ARC- POL BABIŃSKI” SPÓŁKA KOMANDYTOWA
ul. Dworska 30, 43-354 Czaniec
www.arcpol.pl

Centrala i Dział Obsługi Klienta / HQ and Customer Service Department
Marta Wolna
specjalista ds. sprzedaży i administracji / sales and administration specialist
tel/fax +48 33 8109792
tel. kom. /mbl: +48 604 531 273
e-mail : arcpol@arcpol.pl

Ewa Gancarczyk
specjalista ds. logistyki i sprzedaży / sales&logistic specialist
tel/fax +48 33 8109792
tel. kom. /mbl: +48 604 531 334
e-mail : e.gancarczyk@arcpol.pl

Katarzyna Zając
specjalista ds. sprzedaży / sales specialist
tel/fax +48 33 810 97 92
tel. kom. /mbl: +48 698 693 906
e-mail : k.zajac@arcpol.pl

Dział Handlowy / Trade Department
Dawid Jagusztyn
kierownik regionalny południowa Polska / regional sales manager
tel. kom. / mbl: +48 506 406 763
e-mail : d.jagusztyn@arcpol.pl

Zbigniew Kaźmierczak
kierownik regionalny południowo-wschodnia Polska / regional sales manager
tel. kom. / mbl: +48 608 044 077
e-mail : z.kazmierczak@arcpol.pl

Paweł Cichosz
kierownik regionalny centralna Polska / regional sales manager
tel. kom. / mbl: +48 698 692 146
e-mail : p.cichosz@arcpol.pl

Wojciech Dembicz
dyrektor handlowy / trade director
tel/fax +48 33 810 97 92
tel. kom. / mbl: +48 600 040 100
e-mail : w.dembicz@arcpol.pl

Zakład Produkcyjny / Factory
Głębowice, ul. Śmietanówka 19
32-608 Osiek
tel.: +48 33 486 24 94

Produkcja / Production
Małgorzata Rataj
Kierownik produkcji / Production manager
tel.: +48 33 486 24 94
tel.kom. /mbl: +48 660 176 478
e-mail: m.rataj@arcpol.pl

Pełnomocnik ds. jakości: / Quality manager
tel.: +48 33 486 24 94
tel.kom. /mbl: +48 514 984 321

Laboratorium / Laboratory
Dariusz Siwek
kierownik laboratorium / Laboratory manager
tel.: +48 33 486 24 97
tel. kom. / mbl: +48 608 097 501
e-mail : d.siwek@laboarc.pl

20160226_0202

Wyślij wiadomośćwyczyść