„ARC- POL BABIŃSKI” SPÓŁKA KOMANDYTOWA
43-354 Czaniec,ul. Dworska 30
www.arcpol.com.pl                e-mail:arcpol@arcpol.pl

Zakład Produkcyjny / Factory
Głębowice, ul. Śmietanówka 19
32-608 Osiek
tel.:+48 33 810 97 92,+48 33 486 24 94

 

Centrala i Dział Obsługi Klienta / HQ and Customer Service Department

Marta Wolna
Specjalista ds. sprzedaży i administracji / Sales and administration specialist
tel/fax +48 33 810 97 92
tel. kom. /mbl: +48 604 531 273
e-mail : arcpol@arcpol.pl

Ewa Gancarczyk
Specjalista ds. logistyki i sprzedaży / Sales and logistic specialist
tel/fax +48 33 810 97 92
tel. kom. /mbl: +48 604 531 334
e-mail : e.gancarczyk@arcpol.pl

Katarzyna Zając
Specjalista ds. sprzedaży / Sales specialist
tel/fax +48 33 810 97 92
tel. kom. /mbl: +48 698 693 906
e-mail : k.zajac@arcpol.pl

Dział Handlowy / Trade Department

Wojciech Dembicz
Dyrektor handlowy / Trade director
tel/fax +48 33 810 97 92
tel. kom. / mbl: +48 515 388 138
e-mail : w.dembicz@arcpol.pl

Dawid Jagusztyn
Kierownik regionalny południowa Polska / Regional sales manager
tel. kom. / mbl: +48 506 406 763
e-mail :d.jagusztyn@arcpol.pl

Zbigniew Kaźmierczak
Kierownik regionalny południowo-wschodnia Polska / Regional sales manager
tel. kom. / mbl: +48 608 044 077
e-mail : z.kazmierczak@arcpol.pl

Paweł Cichosz
Kierownik regionalny centralna Polska / Regional sales manager
tel. kom. / mbl: +48 698 692 146
e-mail : p.cichosz@arcpol.pl

Produkcja / Production

Małgorzata Szafran
Kierownik produkcji / Production manager
tel.: +48 33 486 24 94
tel.kom. /mbl: +48 660 176 478
e-mail: m.szafran@arcpol.pl

Dorota Mitoraj
Pełnomocnik ds.jakości/Quality manager
tel.: +48 33 486 24 94
tel. kom. / mbl: +48 514 984 321
e-mail : d.mitoraj@arcpol.pl

Laboratorium / Laboratory
Dariusz Siwek
Kierownik laboratorium / Laboratory manager
tel.: +48 33 486 24 97
tel. kom. / mbl: +48 608 097 501
e-mail : d.siwek@laboarc.pl

20160226_0202

Wyślij wiadomośćwyczyść