O firmie

Jesteś tutaj:>> ARC-POL Czaniec>> O firmie

Szanowni Państwo,

          Firma powstała w 1993 roku. Naszą misją jest produkcja makaronów najwyższej jakości po przystępnej cenie. Specjalizujemy się w produkcji walcowanych makaronów rosołowych. Nowoczesny park maszynowy, specjalna receptura oraz najwyższej jakości surowce, wyróżniają nasze produkty spośród  makaronów oferowanych na rynku. Nasz makaron po ugotowaniu jest sprężysty, cechuje go charakterystyczny złocisty kolor i tradycyjny, domowy smak. 

Arc-Pol Makarony Czaniec

         W swojej ofercie mamy również całą gamę  makaronów tłoczonych, produkowanych zarówno z pszenicy krajowego pochodzenia, jak i z najwyższej jakości semoliny z pszenicy durum, którą stosuje się na całym świecie do produkcji najlepszych makaronów. Produkcja odbywa się  przy zachowaniu najsurowszych wymagań systemu HACCP i ISO 9001/22000.
Jako jedna z nielicznych firm mamy w swojej ofercie włoskie tortellini
w różnych smakach. Nasze produkty były nagradzane w wielu konkursach, między innymi:  jesteśmy laureatem Konkursu  Agro Polska, czterojajeczne makarony  posiadają znak jakości  Q, nasza krajanka 4 jajeczna jest laureatem Konsumenckiego Konkursu Jakości Produktów „NAJLEPSZE
W POLSCE-THE BEST IN POLAND” organizowanego od 1992 roku przez  Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego, POLSKA  Głos Wielkopolski, TVP S.A. Oddział w Poznaniu i radio Merkury, nasze przedsiębiorstwo uzyskało tytuł LIDER  RYNKU w konkursie organizowanym przez INTERRES INTERNATIONAL FAIR Sp. z o.o.  Rzeszów.

         Wychodzimy naprzeciw zmianom zachodzącym na rynku i coraz większym wymaganiom klienta poprzez ciągłe wprowadzanie do naszej oferty nowych produktów.  Zaufała nam wielka rzesza konsumentów, co jest dowodem, że wybrany przez nasz kierunek rozwoju jest właściwy.

Zapraszamy do współpracy!


Projekt i program Interhead.pl
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Cookies.